Bedava Sohbet

Türkiye'nin 81 ilinden ziyaretçilerin buluştuğu bedava sohbet odalarına sende katıl.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Türkçe mIRC Sohbet - Gurbet-Sohbet.Com - Yurtdışı Sohbet, Canlı Sohbet, Mobil Chat


Türkçe mIRC Sohbet

Turkce mIRC sohbet nedir? Nasıl kullanılır? Ücretli bir servis yada program mi? Hepsi ve daha fazlası bu yazımız da.

Türkçe mIRC nedir dedik?

mIRC, sohbet programlarının anası. Hatta bir çok sohbetsever öyle kabul eder. IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır.

Nasıl kullanılır?

IRC sunucularına bağlanmak için bazı programlara ihtiyaç duyarız. Boyle durumlarda bir çok akıllara program gelir. Lakin en popüler olanı mIRC’tir. İndirilen mIRC ile rahat sohbet edebilirsiniz. Üstelik üzerinde değişiklikler yapmakta senin elinde.

mIRC Script’ler kodlama sistemidir aslında. Script’lerin bir çok yazılma nedeni olabilir. mIRC Script’in bence ki amacı sizlere kolaylık sağlamak. Başka bir şey olabileceğini düşünmüyorum bile. Tartışabilir bı konu aslında. Facebook, YouTube, Instagram gibi sosyal paylaşım sitesi irc ortamı bitirdiğini düşünüyor olabilirsiniz. O halde yanılıyorsunuz.

Türkçe mIRC Sohbet Siteleri

Türkçe mIRC Sohbet Siteleri milyonlarca dostumuz bu uygulama sayesinde eskiyi yaad ediyor.

Türkçe mIRC Sohbet

Mirc sohbet sitelerinin bir çoğunda üye kaydı olmadan sohbet edebiliyoruz. Öylesine alacağınız bir nikname ile anında sohbet sitemize giriş yapabilirsiniz. Mirc sohbet sitesinden çıkış yaparak tüm sohbet konuşmaları kapanır. Böylelikle bir daha görmeniz mümkün değil. Yeniden girmek istediğiniz durumlarda yine aynı şekilde en baştan sitemize dahil olabilirsiniz. Böylelikle kolay bir şekilde tasarlanan sohbet sitelerinin sizlere bir çok yönden avantaj sağlıyor. Örneğin,

mIRC Sohbet Faydaları

Türkçe mIRC Sohbet in sizlere sağladığı ilk yenilik; üyelik oluşturma konusunda oluşan kafa karışıklığının son bulmasıdır. Hatta hiç düşünmeden anında sohbet sitemize giriş yaparak sohbet edebilirsiniz.. Zararı yokmu? Bence elbette var. Mesela aynı isimle giriş yapsanız bile kaldığınız yerden devam edemezsiniz. Odalar aracılığıyla konuşmalara katılım sağlayabilir ya da özel mesajlaşmalar yapabilirsiniz. Fakat çıkış yaptığınız zaman, eski mesajlarınız kaybolacak ve aynı kişiyle erişiminiz kalmayacaktır.

Mirc sohbet uygulamaları ve sitelerinin hepsi ücretsizdir. Bu sitelerin çoğu ticari amacı olmayan kuruluşlardır. Bu nedenle üyelik gerektirmeden bedava sohbet yapabiliyorsunuz. Böylelikle kişisel bilgi edinmeden üyelik oluşturmadan Sohbete katılım sağlayabilirsiniz. O halde Türkçe mIRC Sohbet için tıklayın.

https://www.gurbet-sohbet.com


Yazar: admin

Görüntüleme: 44 defa

Kategori: Sohbet, Sohbet odaları, Sohbet siteleri

Yayınlanma Tarihi: 20 Ağustos 2022

Cevap bırakın