Bedava Sohbet

Türkiye'nin 81 ilinden ziyaretçilerin buluştuğu bedava sohbet odalarına sende katıl.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Gurbetyeri - Gurbet-Sohbet.Com - Yurtdışı Sohbet, Canlı Sohbet, Mobil Chat


Gurbetyeri

Gurbetyeri milyonlarca vatandaşımızın sohbet etme platformu artık sayılıyor. Daha iyi yaşam kalitesine sahip olmak adına yurt dışında çalışmaya giden ve hala orada yaşamını sürdüren birçok vatandaşımız bulunmakta. Evet belki çalıştıkları zaman zarfında kaliteli ve iyi bir yaşam kendilerini kazanabilirler Lakin hasretlik ve Özlem kavramlarını dibine kadar çekeceğine eminim. Gurbetçi dostlarımız hem özlediği kültürün insanını hem de sohbetine artık yaşamak istiyor. Lakin binlerce kilometre varken nasıl mümkün olacak diye kafalarındaki soru işareti kemiriyor duruyor.

Gurbetyeri

Soru işaretlerinize cevap aramaya Gurbet yeri adı altında buluşmaya geldik. Yaş ortalaması 18 olan yurt dışında ikametini sürdüren gurbetlik özlemini çeken tüm gönül dostlarımız bizimle. Sevgili kullanıcılarımız siz evinize giriş yaparak memleketinize olan özlemini şehir sohbet odaları ile gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin Malatya’da yaşayan Lakin Hollanda’da yaşamını sürdüren bir gurbeti vatandaşımız malatya sohbet odalarının tercih edebilir.

Gurbetyeri Mobil

Gurbetci dostlarımız için bir kolaylık ve yenilik sağlamak istedik. Artık Gurbetyeri denildiğinde Gurbet sohbet açık adres olarak gösterilmeye başladı. Ayrıca mobil cihazlardan da giriş sağlayarak sitemize giriş yaptığımız durumda sizin gibi memleket hasreti çeken kullanıcılarla buluşabilirsiniz. Ya da sesini duyduğunuz memleketin insanı ile sıcak sohbet yapabilirsiniz. Hani derler ya gitmesek de görmesek de o köy bizim köyümüzdür diye. Bu da öyle birşey. Sitemiz de hemşirenizle sohbet yaparak gitmiş kadar olacaksınız.

Mobil telefon markanızı pek önem teşkil etmeden internet sürüme uygun tüm mobil aygıtlardan sitemiz Gurbet sohbete giriş yapabilirsiniz. Ayrıca yakın bir zamanda hizmetinizde olacak uygulamalarımızla da seri bir şekilde sohbet odalarımıza katılım sağlayabilir ücretsiz olarak Yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Gurbetyeri Javasız Sohbet

Eski dönemlerde değil chat yapabilmek tanışma amacı güdülerek açılmış sohbet sitelerine giriş yapabilmek bile zordu. Mobil cihazlardan katılım sağlamanın mümkün olmadı. Lakin bilgisayar üzerinden de eklenti ve program kurarak mevcut olan bir sistemdi. Javasız bir şekilde eklenti programı ihtiyaç kalmadan artık bilgisayarların üzerinden kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Aylıkların ve sizlere sunulan imkanlar dahilinde yapacağını sohbetlerin tek adresi Gurbet sohbet. Halde bir tek ile aramızda olmak için zaman kaybetme.

https://www.gurbet-sohbet.com


Yazar: admin

Görüntüleme: 46 defa

Kategori: Chat, Sohbet, Sohbet odaları, Sohbet siteleri

Yayınlanma Tarihi: 29 Ağustos 2022

Cevap bırakın