Bedava Sohbet

Türkiye'nin 81 ilinden ziyaretçilerin buluştuğu bedava sohbet odalarına sende katıl.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Gurbetçilerle Sohbet - Gurbet-Sohbet.Com - Yurtdışı Sohbet, Canlı Sohbet, Mobil Chat


Gurbetçilerle Sohbet

Gurbetcilerle sohbet yapmak için artık öyle Almanya’dan teyzem geldi olayını beklemiyoruz. Zaman ilerledi çağ gelişti. Sadece geçim derdi ile ülkesinden ayrılmak zorunda kalan milyonlarca gurbetçi artık doğru yolu seçti.

Değerli dostlarım, yurt dışında yaşayan ülkesine her an gelemeyen sizlere, en kolay tanışma mecrası Gurbet-sohbet i sunmak istiyorum. Gurbet-sohbet ile ister Türkiye’nin 81 ilinden katılım sağlayan kullanıcısı ile istersen memleketinden amcanın oğlu ile konuş. Size bu fırsatları bizler sağlıyoruz. Ayrıca bunun için ne bir beklentimiz var ne de çıkarımız.

Gurbetçilerle Sohbet

Almanya’dan, Fransa’dan ülkemizin sınırları ötesini seçmiş olan gurbetçilerimiz bizimle. Belki yeni arkadaşlıklar kuracaklar belkide çare arayacak memleket özlemine. Gurbetçilerle sohbet etmek isteyen sohbetseverlerimiz de elbette vardır. Sizlere açmış olduğumuz sohbet odaları ile dil, lisan sorun olmadan sohbet edebiliyoruz.

Gurbetcilerle Chat

Gurbetcilerle sohbet yada gurbetçilerle chat yapmanın doğru adresi Gurbet-Sohbet. Yaş ortalaması +18 olan bay bayan dostlarımız farklı kültürel benliklere sahip olan kişilerle tanışma fırsatı yakalıyor. Böylelikle sohbet ederek iki tarafta kendini iyi hissediyor. Sizlerinde belki Almanya da tanıdığı akrabaları vardır. Lakin yıllardır görüşmek pek mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda Gurbet-sohbet devreye giriyor. Nasıl mı? Sitemize giriş yapan akrabanız ile özel odalarda kimsenin görmeyeceği sohbeti yapabilirsiniz. Hasret giderebilir işlemlere son verebilirsiniz.

Chat yapmak bir tarafta dursun insan bazen toprağının insanını bile özlüyor. Hasret çekiyor. Böyle olunca oralardan biriyle sohbet etmek sanki gitmiscesine mutlu ediyor.

“Peki saat farkı var nasıl olacak?”. Diye endişeler seziyorum. Haliyle sizleri anlıyorum. Evet bazi ülkelerle Türkiye arasında ciddi saat farkı var. Lakin meraklanma yok. Sitemiz kapanmıyor. Dilediğiniz an sitemize giriş yapabiliyoruz. İstediğiniz an sohbete katılım sağlayarak gurbetçilerle sohbet yapabilirsiniz.

Görüntülü Gurbetçilerle Sohbet

Sadece yazışarak sohbet in hakim olmadığı Gurbet-sohbet, görüntülü sohbet e de el attı. Artık yüzünü görerek sesini duyarak daha canlı ve heyecanlı sohbetlere ev sahipliği yapıyoruz. Üstelik bunun için ücret ödeme yok. Ama yaş ortalamasinin +18 olması gerektiğini de vurgulamak isterim. Hatta bitmedi görüntülü sohbet yapmak isteyen dostlarımız bunu özel odalarda yapabiliyorlar.

O halde gurbetçilerimiz yalnız kalmasın.

https://www.gurbet-sohbet.com

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 40 defa

Kategori: Sohbet, Sohbet odaları, Sohbet siteleri

Yayınlanma Tarihi: 24 Temmuz 2022

Cevap bırakın