Bedava Sohbet

Türkiye'nin 81 ilinden ziyaretçilerin buluştuğu bedava sohbet odalarına sende katıl.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Gurbet Sohbet - Gurbet-Sohbet.Com - Yurtdışı Sohbet, Canlı Sohbet, Mobil Chat


Gurbet Sohbet

Yurt dışında bir hayat kuran vatandaşlarımızın en vazgeçilmezi gurbet sohbet ile de karşınızdayız.

Biliyorsunuz ki hayatın sizleri sunmuş olduğu her ne kadar olumlu yönleri bulunsa da olumsuzluklara da kapımızı açıyoruz oysa. Tüm bunların yanısıra yeni birileri ile sohbet etmek heyecan katacak hayatınıza. Vizyonumuz ve misyonumuz Gurbet sohbet olarak memleket hasretine biraz olsun son vermek. Bu uğurda açmış olduğumuz site ile hem yeni dostluklar kazanıyor hemde özlediğimiz kültürlere göz kırpıyoruz. Sitemizde binlerce gurbeti bu heyecanı beraber yaşıyorlar.

“Sitemize sadece yurt dışında yaşayan dostlarımız mı giriş yapabilir?”

Tabiki hayır. Tüm dünya üzerinden sitemize aktif giriş mevcuttur. Aynı zamanda da Türkiye’nin 81 ilinden +18 yaş üzeri bay ve bayan dostlarımız sohbeti ile katılım sağlayabilir. Peki ya Sohbet odalarımız?

Gurbet sohbet

Gurbet Sohbet Odaları

Sevgili arkadaşlar yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi sitemize gurbetçi dostlarımız akın akın gelmekte. Artık hayat şartları gezip görmekle şekillenmiyor maalesef sanal ortamlarda sohbet ederek inşa ediyoruz. Sohbet odalarımıza katılım oldukça basit. İsteyen herkes ücretsiz bir şekilde sitenize giriş yapabiliyor. Sadece yurt dışında yaşayan dostlarımız için değil aynı zamanda Türkiye vatandaşları içinde sohbet odalarımız faaliyette.

Seviyeyi amaçlayan ve kalitesinden asla ödün vermeyecek olan sohbet sitemizde Bizler tarafından yönlendirilmiş dostlarımız bulunmaktadır. Yönetici vasfı taşıyan mesajlar için bizimle beraber 7/24 çalışan seviyeyi koruyan ekibimiz sizin yanınızdadır. Sohbet odalarımızla hiçbir olumsuzluk yaşayabileceğinizi açıkçası ben düşünmüyorum. Lakin böyle bir durum oluştuğunda sizleri rahatsız eden kullanıcı derhal engelleyebilirsiniz. Eğer bu rahatsızlık sürekli olur bir hale gelirse söylemiş olduğum gibi yönetici arkadaşlarımıza bildirmeniz gerekebilir.

Ücretsiz Gurbet Sohbet

Değerli arkadaşlar bizlerin siteyi kurmamızdaki asıl amaç özlem gidermek ve çekilen hasretlere son vermek. Ticari sizlerden biri arzumuz ya da isteğimiz asla yok. Sitemizde bulunan gurbetçilerimizden para beklentimiz kesinlikle olmayacaktır. Paranız sizin sohbetiniz bizim. Zaten hep söyleriz cebinizdeki paraya değil kalbinizin sıcaklığına sohbetinizin tatlılığına ihtiyacımız var. Eminim sizde de bu mevcut. O halde hep beraber bizimle olmaya ne dersiniz?

O halde böylesi güzel bir site yeni dostluklar kazanmaya kalıcı arkadaşlıklara dahil olmaya bizimle sen de var mısın? Evet diyorsun biliyorum 🙂

Emin ol seni büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.

www.gurbet-sohbet.com


Yazar: admin

Görüntüleme: 55 defa

Kategori: Sohbet, Sohbet odaları, Sohbet siteleri

Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2022

Cevap bırakın