Bedava Sohbet

Türkiye'nin 81 ilinden ziyaretçilerin buluştuğu bedava sohbet odalarına sende katıl.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Bağcılarda Acı Gün - Gurbet-Sohbet.Com - Yurtdışı Sohbet, Canlı Sohbet, Mobil Chat


Bağcılarda Acı Gün

İstanbul Bağcılarda acı gün olarak saydığımız bir olay yaşandı. Bu olay karşısında milyonlarca insan ne şaşkınlığını gizleyebildi. Nede merakını. Yaşanan olaylara hayretle ve vahşice izleyenler ise bir o kadar hepimizi üzdü. Birçok insan beyinlerini uyuşturmak adına maalesef ki arkadaş ortamları tarafından uyuşturucuya sevk ediliyor. Dirayeti güçlü olmayan ve bu arkadaş gruplarının isteğini hayır diyemeyen insan var. Lakin, çocuk yaşta başlayan kötü alışkanlıklara her birimiz dur demeyiz. En son Bağcılar’da yaşanan vahşice bir olayla birlikte her ne kadar sohbet sesi olsak da sosyal sorumluluk konumumuzu almak istedik.

Bağcılarda Acı gün

Bağcılarda Madde Kullanan Genç Annesini Katletti..

Değerli sohbet severler birçoğunuzun hayatı düzgün gitmiyor olabiliyor. Belki bu hayatta yaşamak artık sizler için sıkıcı da geliyor olabiliyor. Emin olabilirsiniz ki her birimiz Bu buhran dolu günlerden geçtik. Lakin çareyi beynimizi uyuşturan o maddelerden değil sohbet etmekte bulduk.

Daha dün yaşanan İstanbul Bağcılar’da madde bağımlısı bir gencin annesini nasıl vahşice katlettiğini Her birimiz gözlerimizle şahit olduk. İnsanlıktan çıkartan bu maddeler ne bizlerin hayatını ne de sizilerin hayat bulmasına vesile olmuyor. Aksine anne babalarımıza zarar veriyor. Dün bağcılar’ın en acı günü olarak betimlense de Bizler bir çocuğun annesini canice katletmesine acı biliyoruz. Yaşanan bu olayla birlikte ebeveynlerin çocuklarına daha sıkı sarılması gerektiğini bir kez daha söylemek istiyorum. Madde kullanımı maalesef ki günümüz çağında çocuk yaşlara kadar inmiş bulunmakta dır.

Bağcılarda Acı Gün

Sevgili arkadaşlar maalesef il ya da ilçe fark etmiyor bu yaşanan olaylar için. Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi olan bağımlılık kavramı. Ailemizin içine kadar zamanla işliyor. Daha dün Bağcılar’da yaşanan bu durum vicdanlarımıza o kadar dokundu ki.. Bir evladın annesinin başını gövdesinden ayırıp sokağa fırlatması kadar acı bir duygu yok. Nasıl bir beyinde uyuşukluk yaratıyor ki gözünden sakındığı evladı için her şeyi yapabilecek anne gerekirse can veriyor. Sevgili arkadaşlar lütfen madde konusunda daha duyarlı ve dikkatli olalım. Üstelik çocuk yaşta kazandırılan bu kötü alışkanlığ artık bir dur diyelim. Çünkü sizleri zamanla yok edecek bu kötü alışkanlık gün gelecek sevdiklerinizle sizlerden koparıcak. Lütfen Bağcılar’da acı gün olarak belirlediğimiz bugünü unutmadan daha temiz bir hayat için yeni bir başlangıçlara gidin. Bizler sohbetimiz ile sizlerin yanınızdayız. O halde maddi kullanımına hep birlikte dur diyoruz.

Çünkü bu gidişle hem kendinize hemde etrafımızda ki herkese zarar veriyorsunuz.. Bizler yanınızdayız.

www.gurbet-sohbet.com

 

 

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 26 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 27 Eylül 2022

Cevap bırakın